404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx
404 Not Found

404 Not Found


nginx

Власникам

СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА

404 Not Found

404 Not Found


nginx
ОН-ЛАЙН ІСТОРІЯ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
image
 • Отримайте доступ до сервісних записів у будь-якому місці та у зручний для Вас час
 • Ефективний та зручний спосіб отримати доступ до сервісних записів
 • Простий доступ та використання сервісної історії
 • Вчасні нагадування про візит на сервіс
 • Актуальна історія сервісного обслуговування

Додаткові переваги он-лайн історії сервісного обслуговування:

 • Чітке визначення наступного планового сервісу
 • Підтвердження проходження попередніх технічних обслуговувань для проведення гарантійних робіт
 • Забезпечення повного доступу до Вашої історії сервісного обслуговування Land Rover у будь-якому місці та у зручний для Вас час
 • Підвищення вартості продажу автомобіля у майбутньому, адже Ви маєте підтвердження того, що Ваш автомобіль своєчасно обслуговується авторизованим технічним персоналом офіційного дилерського центру Land Rover.

СКАЧАТИ БРОШУРУ

СЕРВІСНА КНИЖКА

Безкоштовне таксі для клієнтів Land Rover
image

Офіційний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса», інформує про дію спеціальної послуги для клієнтів сервісу - «Безкоштовне таксі». Так, заїхавши до нас на сервісний ремонт, Ви зможете скористатися послугою таксі, яке з нашого дилерського центру доставить Вас в будь-яку точку в межах міста.

Для Вас це буде абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Оформити заявку на безкоштовне таксі Ви можете при зверненні до сервіс менеджера або у адміністратора автоцентру.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
image

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ

Оригінальні запчастини Land Rover були розроблені спеціально для Вашого автомобіля. Їх використання забезпечує численні переваги, що дозволяє значно збільшити термін експлуатації Вашого автомобіля.

Для придбання оригінальних запасних частин звертайтесь до офіційного дилерського центру «Jaguar Land Rover Одеса».

Переваги оригінальних запчастин Land Rover:

Ці запчастини було розроблено, випробувано та виготовлено відповідно до високих стандартів Land Rover для забезпечення найвищої якості та надійності кожної деталі.

- На усі оригінальні запчастини Land Rover поширюється дія гарантії, термін якої становить 12 місяців.

- Кожна деталь або компонент дозволяє Вам бути впевненим у її відповідності, якості, надійності та функціональності.

- Оригінальні запчастини Land Rover у поєднанні з регулярним технічним обслуговуванням автомобіля здатні захистити Ваш Land Rover, забезпечуючи підвищений рівень безпеки та потужності. Будь-які оригінальні запчастини Land Rover Ви можете замовити та придбати у офіційного дилера Land Rover в Одесі. Для отримання додаткової інформації, у тому числі щодо вартості запчастин, Ви можете звернутися до офіційного дилерського центру «Jaguar Land Rover Одеса».

Оригінальні повітряні фільтри Land Rover:

Головним завданням повітряних фільтрів є очищення повітря та забезпечення надходження очищеного повітря до систем двигуна. Оригінальні повітряні фільтри Land Rover були спеціально розроблені для забезпечення відповідності найвищим стандартам фільтрування та калібрування Land Rover.

Фільтрування
Повітряні фільтри забезпечують очищення та захист від шкідливих часток бруду чи пилу, розмір яких не перевищує кількох мікронів, що має особливо важливе значення під час руху бездоріжжям. До того ж, наші повітряні фільтри вирізняються зниженим опором потоку повітря, завдяки чому забезпечується надходження необхідної кількості повітря до систем двигуна.

Калібрування
Кожен повітряний фільтр відкалібрований для використання у конкретній моделі Land Rover, що дозволяє забезпечити надходження саме тієї кількості повітря, яка необхідна для функціонування систем двигуна та відповідних датчиків. Використання неоригінальних повітряних фільтрів може спричинити погіршення характеристик потоку вхідного повітря, що, у свою чергу, призведе до виникнення проблем у роботі датчиків. Крім того, у такому випадку існує потенційна небезпека погіршення динамічних характеристик двигуна та збільшення витрати палива, а також підвищення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах.

Оригінальні легкосплавні диски Land Rover:

Оригінальні легкосплавні диски Land Rover, що пройшли тестування в екстремальних дорожніх умовах, здатні забезпечити належний рівень комфорту у стресових ситуаціях на ділянках з найрізноманітнішим покриттям.

Для вимірювання високих інженерних стандартів Land Rover використовуються наступні критерії оцінки:

Міцність – наші легкосплавні диски виготовляються з композитного матеріалу на основі алюмінію та силікону, що забезпечує оптимальну міцність та надійність. Кожен легкосплавний диск перевіряється за допомогою рентгенівських променів. У результаті досягається відсутність навіть мікроскопічних тріщин. 

Збалансованість
 – легкосплавні диски, які було розроблено з дотриманням високоточних стандартів балансування, гарантують стабільний зазор між компонентами (наприклад, гальмовими супортами), що дозволяє забезпечити безкомпромісні ходові якості як на дорогах, так і на бездоріжжі.

Надійність
 – у ході виснажливого 12-тижневого динамічного тесту на корозієстійкість оригінальні легкосплавні диски Land Rover перевіряються на здатність протистояти впливу їдких речовин (гальмівна рідина, паливо, засоби для чищення тощо). Водночас, усі диски проходять тест на стійкість до сольового туману тривалістю 1000 годин, під час якого перевіряється їх надійність у найжорсткіших умовах. 

Безпека
 – під час ударних випробувань маятниковим копром імітуються удари диска об край бордюрного каменю, при цьому перевіряються його найслабші та найміцніші ділянки. Перевірка властивостей конструкції дисків у такий спосіб дозволяє забезпечити оптимальний рівень безпеки та поглинання енергії ударів, що допомагає захистити як сам автомобіль, так і його пасажирів.

Оригінальні гальма Land Rover:

Розробка кожної версії оригінальних гальмових дисків та колодок Land Rover потребує до 12 місяців ретельної роботи дизайнерів та інженерів. Проблеми на кшталт швидкого зниження ефективності гальмівної системи, швидкого зношення, виникнення шуму та нерівномірного гальмування, виявляються у ході ретельних випробувань, покликаних вирішити п’ять основних завдань:

Удосконалення – відповідно до положень глобальної програми тестування Land Rover, робота обладнання перевіряється в умовах екстремальних температур та найжорсткіших погодних умов, що дозволяє виявити та усунути причини виникнення вищання та вібрацій. Тестування наших гальмових дисків і колодок проводиться у найрізноманітніших місцевостях – від запиленої та спекотної Долини смерті у Каліфорнії до найхолодніших районів на півночі Скандинавії.

Ефективність – оригінальні гальма Land Rover проходять тестування відповідно до положень промислового стандарту "AMS Brake Fade test", який використовується провідними виробниками швидкісних автомобілів. У ході тесту автомобіль швидко прискорюється до 100 км/год, після чого педаль гальма натискається з максимальним зусиллям та втримується натиснутою аж до повної зупинки автомобіля. Загалом під час тесту проводиться 12 таких циклів, що дозволяє переконатися у збереженні ефективності роботи гальм протягом всього тесту.

Стабільність
 – у ході тест-драйвів, що проводяться на звивистих гірських дорогах Французьких Альп, диски та колодки внаслідок тривалого та енергійного гальмування зазнають впливу температур, що перевищують 500°C. Проте навіть за таких екстремальних умов наші гальмові колодки і диски демонструють незмінні експлуатаційні характеристики.

Відчуття педалі 
– усі оригінальні гальма Land Rover розробляються таким чином, щоб забезпечити так званий 'Chauffeur Stop' (надзвичайно плавна зупинка автомобіля). Цей унікальний стандарт використовується для забезпечення плавної зупинки автомобіля під час руху як на великій, так і на малій швидкості. Це також дозволяє забезпечити ефективне й безпечне зниження швидкості, яке водій може відчути через педаль гальма.

Паркування – надзвичайна ефективність наших гальм підтверджується результатами відповідного тесту, у ході якого деякі автомобілі Land Rover здатні утримуватись на місці на схилі 30° з використанням лише стоянкового гальма.

Оригінальні вихлопні труби Land Rover:

Наші системи випуску відпрацьованих газів були розроблені для збільшення потужності з одночасним покращенням роботи системи. Встановивши оригінальну вихлопну трубу Land Rover, ви отримаєте максимум потужності та зниження витрат палива, оскільки всі деталі були відкалібровані відповідно до унікальних вимог та стандартів Land Rover.

Акустичні властивості – наша система випуску відпрацьованих газів забезпечує оптимізований рівень поглинання шуму за будь-яких дорожніх умов. Для забезпечення оптимального звучання системи випуску відпрацьованих газів та дотримання вимог відповідного законодавства знадобились місяці напруженої роботи.

Міцність матеріалів – для забезпечення надійності та жорсткості конструкції системи випуску відпрацьованих газів використовується нержавіюча сталь, що здатна витримувати температуру відпрацьованих газів, яка перевищує 700ºC.

Розробка – оригінальні вихлопні труби Land Rover проходять тестування тривалістю понад 1000 годин на спеціалізованих динамометричних стендах, що дозволяють імітувати безліч найскладніших дорожніх умов.

Оригінальні паливні фільтри Land Rover:

Оригінальні паливні фільтри Land Rover здатні забезпечити покращений захист дизельних та бензинових двигунів Land Rover від впливу їдких та небезпечних продуктів.

Ризик використання неякісних фільтрів

Як і у випадку з будь-яким іншим автомобілем, завжди існує ризик того, що паливо, яким Ви заправляєте Ваш Land Rover, може містити сторонні домішки і частки (бруд, пісок, іржа тощо). Якщо паливний фільтр не здатен забезпечити належний рівень очищення, згадані абразивні частки (навіть мікроскопічних розмірів) можуть потрапити до паливних форсунок та інших компонентів і спричинити виникнення проблем з:

- рівнем викидів;
- потужністю;
- витратою палива;
- рівнем шуму.

Крім того, неякісні фільтри можуть призвести до швидкого зношення й ушкодження паливних форсунок та паливного насоса, що становить потенційну небезпеку виникнення надзвичайно складних і затратних проблем.

Оригінальні паливні фільтри Land Rover забезпечують:

- очищення палива від забруднень навіть з мікроскопічним розміром часток;
- видалення води з дизельного палива;
- максимальний захист;
- максимально точне й повністю контрольоване дозування палива.

Наші паливні фільтри, як і всі оригінальні запчастини Land Rover, проходять перевірку за допомогою цілого ряду тестів, які включають:

- перевірку надійності;
- перевірку корозієстійкості;
- випробування з циклічною зміною тиску;
- перевірку рівня аварійної безпеки.

Оригінальні масляні фільтри Land Rover:

Оригінальні масляні фільтри Land Rover були розроблені спеціально для забезпечення повнопотокової фільтрації моторної оливи.
Масляні фільтри мають надзвичайно важливе значення для функціонування двигуна та його строку служби. Очищена олива відіграє ключову роль у змащенні та запобіганні зношенню внутрішніх рухомих деталей двигуна, зокрема колінчастого та розподільних валів.

Ризик використання неякісних масляних фільтрів

До основних проблем, що можуть виникати через використання таких фільтрів, належать:

- надто швидке закупорення фільтрів, що призводить до відкривання перепускного клапана і попадання неочищеної оливи до систем двигуна (потенційна причина серйозних ушкоджень);
- проникнення всередину двигуна сторонніх часток, що збільшує зношення компонентів двигуна та рівень шкідливих викидів;
- нездатність масляного фільтра пропускати моторну оливу високої температури, можливість вибуху або виходу з ладу масляного фільтра, що може призвести до поломки двигуна;
- порушення герметичності, що підвищує ризик попадання всередину двигуна неочищеної оливи або зниження тиску оливи з подальшою поломкою двигуна.

Як захистити Ваш Land Rover

У процесі розробки оригінальні масляні фільтри Land Rover перевіряються в рамках стендових випробувань двигуна протягом кількох тисяч годин, а також під час інтенсивних дорожніх випробувань автомобілів протяжністю десятки тисяч миль в екстремальних кліматичних умовах.

Використовуючи оригінальні масляні фільтри, заміна яких проводиться відповідно до визначених сервісних інтервалів, Ви можете бути певними у належній якості, надійності та справності Вашого Land Rover та його компонентів.

ОНОВЛЕННЯ НАВІГАЦІЙНИХ МАП
image

Для різних моделей постійно випускаються нові мапи окремих країн на компакт-дисках, а оновлена версія DVD-диска з картографічними даними для всієї Європи від NAVTEQ містить інформацію про понад 50 000 точок інтересу.
Купуйте оновлення навігаційних мап через мережу Інтернет. Надзвичайно широкий вибір дає Вам змогу придбати сумісну з Вашою системою мапу незалежно від того, куди Вас заведуть Ваші пригоди.
Для одержання детальної інформації стосовно оновлення Вашої супутникової навігаційної системи звертайтесь до офіційного дилерського центру «Jaguar Land Rover Одеса».

Центр Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А
image

До відома страхових компаній

Авторизовані центри Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А

На українському ринку моделі бренду Land Rover, а саме Range Rover та Range Rover Sport, та Jaguar, а саме XJ та F-type, які виготовлено за новітньою технологією Premium Light-Weight Architecture. Кузови моделей повністю алюмінієві, тому вимоги до якості та умов виконання ремонтів на цих автомобілях, потребують особливого оснащення кузовного сервісного центру та високого рівня технічної кваліфікації спеціалістів.

Повідомляємо Вам, що відповідно до стандартів та умов Виробника Jaguar Land Rover за результатами проведеної перевірки та атестації наявного обладнання, умов проведення робіт, а також рівня кваліфікації спеціалістів, статус «центру Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А» мають дві компанії:

1. ТОВ «Автолайф центр», м. Київ, вул. Крайня, 1, тел.: (044) 206 26 29. Контактна особа: Василь Водолага, директор кузовного відділення.
2. ТОВ «Аеліта Преміум», м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3, тел.: (056) 740-89-75. Контактна особа: Карлов Сергій.

Тому, при необхідності проведення складних структурних кузовних ремонтів на автомобілях з алюмінієвими кузовами, відповідно до страхових випадків, всі автомобілі  Range Rover та Range Rover Sport,  а також XJ та F-type повинні бути доставлені до «Автолайф центр», за адресою: м. Київ, вул. Крайня 1, або до «Аеліта Преміум», за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3.

За додатковою інформацією звертайтесь до офіційного імпортера Jaguar  Land Rover в Україні компанії ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд.» за телефоном (044) 585 63 00 або надсилайте звернення на landrover@winner.ua

ПІДГОТУЙТЕ ВАШ LAND ROVER ДО ЗИМОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
image

Офіційний сервіс Jaguar Land Rover Одеса пропонує сезонну перевірку вашого автомобіля!

Переглянути пропозицію

Для запису на сервіс телефонуйте за номером телефону: (048) 734 18 00.

Чекаємо вас в офіційному дилерському центрі «Jaguar Land Rover Одеса» за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

Запис на сервіс

ТОВ «Віннер-Одеса», код ЄДРПОУ 32971096, Ленд Ровер. Ягуар. Поза межами буденності. *Мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості сервісних робіт зазначених у пакеті від діючого прайс листа для автомобілів Land Rover. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості сервісних робіт зазначених у межах сезонної перевірки, а також запчастин від діючого прайс листа. **Мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості сервісних робіт та запчастин від діючого прайс листа для гарантійних автомобілів Land Rover. ***Мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості сервісних робіт та запчастин від діючого прайс листа для посгарантійних автомобілів Land Rover (автомобілів віком від 3-х років або із пробігом від 100 000 кілометрів (що настане раніше)). Знижка на додаткові послуги та запасні частини на спеціальних умовах у межах сезонної перевірки надається лише у разі замовлення пакету «ЗИМА БЕЗ КОМПРОМІСІВ ІЗ -40». Пропозиція дійсна з 18.10.21 до 30.11.2021.

НА ПОВНІЙ ШВИДКОСТІ ІЗ -40%*
image

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС LAND ROVER ПРОПОНУЄ ВАМ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ* НА ПРОВЕДЕННЯ СЕЗОННОЇ ПЕРЕВІРКИ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ:

 • перевірка оновлення програмного забезпечення;
 • сканування електронних систем;
 • діагностика ходової частини автомобіля;
 • перевірка АКБ із застосуванням спеціального обладнання.

ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ ПОСЛУГ: 3 225 гривень* з ПДВ  

ЗАМОВЛЯЙТЕ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ НА СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ У МЕЖАХ СЕЗОННОЇ ПЕРЕВІРКИ!

ПОСЛУГА ВИГОДА НА РОБОТИ, % ВИГОДА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, %
встановлення захисту двигуна 10 5
антибактеріальна обробка системи клімат-контроля 10 5
заміна щіток склоочищувача 10 5
заміна акумуляторної батареї 10 5


РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ

за телефоном: 734 18 00

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ LAND ROVER:

 • акредитовані Land Rover технічні спеціалісти;
 • найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент;
 • обслуговування преміум класу;
 • гарантія на оригінальні запасні частини та роботи;
 • дотримання технології ремонту;
 • прямий зв’язок вашого автомобіля із заводом-виробником;
 • оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля;
 • прозора історія обслуговування.

 

ТОВ "Віннер-Одеса", код ЄДРПОУ 32971096, Ленд Ровер, Поза межами буденності. *Строк дії пропозиції з 04.06.2020 по 25.06.2020 в офіційному дилерському центрі Land Rover в Одесі. Будь-яка із додаткових послуг не може вважатися частиною регламентного технічного обслуговування автомобіля. Детальніше у офіційного дилера Land Rover. Вартість дзвінків відповідно тарифів вашого оператора.

ЗНИЖКА ВИХІДНОГО ДНЯ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
image

Якщо ви плануєте відвідати сервісний центр «Jaguar Land Rover Одеса» у суботу, то ви отримуєте:

-10% на сервісне обслуговування;

-5% на запасні частини.

Дана пропозиція діятиме за умови замовлення на суму від 10 000 гривень.

Шановні клієнти, довірте турботу про ваш автомобіль професіоналам офіційного сервісного центру. 

Для запису на сервіс телефонуйте за номером телефону: (048) 734 18 00.

Чекаємо вас в офіційному дилерському центрі «Jaguar Land Rover Одеса» за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

Запис на сервіс

* ТОВ «Віннер-Одеса». Ленд Ровер. Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки у зазначеному розмірі від регулярної вартості у суботу. Знижки не сумуються з іншими пропозиціями. По даній пропозиції не нараховуються бонуси по програмі лояльності. Інформація потребує уточнення у представників офіційного дилерського центру «Jaguar Land Rover Одеса».

LAND ROVER TRACKSTAR
image

 ЗНАХОДЖЕННЯ ВКРАДЕНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ З LAND ROVER TRACKSTAR

- Дозволяє визначити місце знаходження викраденого автомобіля за допомогою вбудованого датчика пересувпння та GPS/GSM технологій

- Активується після вимкнення запалювання

- Захищає від незаконного пересування

- Миттєве реагування поліції

- Три роки гарантії

- Встановлюється автовиробником

- Цілодобова підтримка диспетчерським центром

- Обслуговування у 30 країнах Європи (Андорра, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Данія. Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина та Україна.) 

TRACKSTAR — ЄДИНА СИСТЕМА ЗНАХОДЖЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ, СХВАЛЕНА КОМПАНІЄЮ JAGUAR LAND ROVER

4 КРОКИ ДО ПОВЕРНЕННЯ ВИКРАДЕНОГО АВТО:

1. Фіксація факту зникнення автомобіля.

2. Сповіщення про місцезнаходження автомобіля, швидкість руху та напрямок, в якому він рухається.

3. Зв’язок із найближчим  відділком поліції та надання даних.

4. Знаходження поліцією викраденого авто та передача його автодилером власнику.

 

 

З СИСТЕМОЮ ЗНАХОДЖЕННЯ ВКРАДЕНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ LAND ROVER TRACKSTAR ВИ ЗАВЖДИ СПОКІЙНІ

Компанія Land Rover пропонує сучасну систему захисту, яка вбереже Ваш автомобіль майже від усіх типів викрадення. Але крадії невпинно винаходять нові методи для здійснення злочинів, наприклад викрадають ключі. Тому з Вашого боку було б розумно впроваджувати нові методи захисту відповідно. Land Rover Trackstar — це єдиний схвалений компанією Land Rover продукт для знаходження вкраденого транспортного засобу. Він дозволяє визначити місцезнаходження викраденого автомобіля за допомогою таких сучасних технологій, як GPS (супутник глобальної навігаційної системи), GSM (глобальна система мобільного зв’язку) та унікального вбудованого датчика руху. Якщо Ваш автомобіль Land Rover викрали, маленька потаємно вбудована система допоможе його знайти. В середньому їй знадобиться лише 57 хвилин.

TRACKSTAR

Маленький, надійно схований та встановлений у автомобілі електронний пристрій. Він оснащений сучасними GPS/GSM технологіями, вбудованим датчиком пересування, які дозволяють точно визначити місцезнаходження автомобіля.

TRACKSTAR ADVANCE

«Діє аналогічно до Trackstar та додатково обладнаний приладом для ідентифікації водія. Система блокує запуск двигуна, якщо не виконана ідентифікація водія за допомогою додаткових «міток».

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО LAND ROVER TRACKSTAR ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ «JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА».

ЗАВАНТАЖИТИ JLR TACKSTAR GUIDE

БРОШУРА LR TRACKSTAR

СИСТЕМА ПРОТИДІЇ ВИКРАДЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

+38 048 734 18 00

ТОВ “Віннер-Одеса” Код ЄДРПОУ 32971096, Ленд Ровер, Трекстар, Поза межею буденного. Джі Пі Ес/ Джі Ес Ем. Ягуар. Едванс

Спеціальні умови для післягарантійних автомобілів
image

Офіційний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» запрошує власників постгарантійних автомобілів до сервісного центру Land Rover в Одесі. Адже саме зараз діють спеціальні умови* на автомоібілі віком від 3 років!

На автомобілі Land Rover віком від 3 років діє вигода* до 20% на запасні частини та до 30% на роботи.

Нам важливо, щоб власники автомобілів Land Rover отримували повну інформацію, яка стосується вашого автомобіля. Ми розробили калькулятор вартості технічного обслуговування для вашої зручності.

РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ТО ВАШОГО LAND ROVER

У Land Rover ми пишаємося тим, що кожен автомобіль, перш ніж вийти з заводу, проходить суворе випробування. Наша мета – забезпечити найвищий рівень безпеки для всіх водіїв автомобілів Land Rover. Кожна програма сервісного оновлення та модернізації створена аби володіння вашим Land Rover було ще більш комфортним, безпечним та преміальним. 

ПЕРЕВАГИ ОФIЦIЙНОГО СЕРВIСУ

 • Акредитовані Land Rover технічні спеціалісти
 • Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент
 • Обслуговування преміум класу
 • Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи
 • Дотримання технології ремонту
 • Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником
 • Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля
 • Прозора історія обслуговування

На автомобілі, які були передані клієнту до 01.04.2019 розповсюджується гарантія Land Rover лише за умови, що дані автомобілі були імпортовані в Україну офіційним імпортером автомобілів марок Jaguar, Land Rover -ТОВ з іноземними інвестиціями «Віннер Імпортс Україна, ЛТД»,  та продані кінцевому споживачеві через уповноваженого дилера.

Зареєструйтесь на проведення робіт за телефоном: 734 18 00

ТОВ «Віннер-Одеса». Код ЄДРПОУ 32971096. Ленд Ровер. Поза межею буденного. *Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості сервісних робіт та запасних частин від діючого прайс листа для автомобілів віком від 3-х років або із пробігом від 100 000 кілометрів (що настане раніше). Пропозиція дійсна до 31.12.2021.

Пропозиція діє в офіційному сервісному центрі Land Rover в Одесі. Остаточний розмір вигоди буде розрахований офіційним дилером Land Rover в Одесі. ** Підмінне авто надається відповідно до умов виробника, а також за умови наявності у офіційного дилера Jaguar Land Rover Одеса.

ПАРТНЕРСТВО CASTROL ТА LAND ROVER
image

Castrol™ – це світовий партнер Land Rover у сфері мастильних матеріалів. Кожен двигун Land Rover починає своє існування, маючи всередині мастило Castrol. Під час технічного обслуговування клієнти Land Rover отримують якість того ж рівня, якого компанія вимагає на момент конструювання автомобілів.

– Компанія Castrol більше 11 років залишається офіційним партнером Land Rover у сфері мастильних матеріалів, постачаючи дилерам Land Rover спеціальні мастила Castrol Professional.

– Компанія Land Rover рекомендує тільки мастило Castrol EDGE™ Professional.

СПІВПРАЦЯ ІНЖЕНЕРІВ ДЛЯ РОЗРОБКИ МАСТИЛА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАШОГО ДВИГУНА

Інженери Land Rover та технологи Castrol працювали пліч-о-пліч для розробки мастильних матеріалів спеціально для двигунів Land Rover. Ця співпраця інженерів означає, що мастила Castrol Professional пройшли всебічні випробування у двигунах Land Rover протягом етапу розробки. Це посприяло оптимізації обох технологій та, відповідно, забезпеченню неперевершеної ефективності, підвищеної паливної економічності та зниження викидів CO2.

ТИТАНОВА СИЛА МАСТИЛЬНОГО ШАРУ

Ефективності мастила Castrol EDGE Professional додатково сприяє технологія TITANIUM FST™, що подвоює міцність мастильного шару, попереджаючи його руйнування, знижуючи тертя та сприяючи у підвищенні потужності двигуна. Технологія TITANIUM FST™ готова продемонструвати свою ефективність за першою вимогою водія та двигуна.

Забезпечуючи на 45%* менший контакт металу з металом, ніж продукція основних конкурентів, технологія завжди надає найвищий рівень ефективності, якого вимагають водії автомобілів Land Rover.

ПЕРШЕ У СВІТІ МОТОРНЕ МАСТИЛО З НУЛЬОВИМИ ВИКИДАМИ CO2

Castrol EDGE Professional – це перше у світі сертифіковане моторне мастило з нульовими викидами CO2, і кожен його літр отримав відповідний сертифікат за найвищими світовими стандартами. Згідно з прагненням компанії Castrol до зменшення вуглецевого сліду протягом терміну використання її продукції в 2014 році планується нейтралізувати 200 000 тонн CO2 у масштабах світу. Весь CO2, що залишається у виробничих процесах компанії Castrol, компенсується шляхом капіталовкладень у проекти щодо зниження викидів, такі як відновлення лісів у Кенії, виробництво екологічно чистої електроенергії в Китаї та вітряні електростанції в Новій Каледонії.

* У ході наших випробувань на міцність рідини зі змінною швидкістю мастило Castrol EDGE Professional, підсилене технологією TITANIUM FST™, продемонструвало на 45% менший контакт металу з металом, ніж продукція основних конкурентів. Випробовувалися вироби, що представляють 61% наших обсягів продажів у 2012 році.

ADBLUE
image

ЩО ТАКЕ РЕАГЕНТ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВИХЛОПНИХ ГАЗІВ DEF/AdBlue®?

Реагент для очищення вихлопних газів (DEF), також відомий як AdBlue® – нетоксична, незаймиста рідина без кольору та запаху. Вона зберігається у спеціально відведеному баку автомобіля та вводиться у вихлопну систему для очищення вихлопних газів. Усі дизельні автомобілі Land Rover 2016 модельного року оснащені технологією селективної каталітичної нейтралізації (SCR), яка відповідає екологічному стандарту Euro 6 завдяки зменшенню рівня оксиду азоту (NOx), що виділяється з вихлопної системи, на 90%. Окрім того, нове покоління каталітичних нейтралізаторів, а саме технологія SCR, потребує використання DEF.

ЯК ДІЗНАТИСЯ ПРО НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ DEF/ADBLUE®?

Коли рівень DEF знижується, центр повідомлень відображує на екрані ряд попереджень.
1. В першому повідомленні говориться про те, що DEF знаходиться на тому рівні, коли його бажано долити.
2. Друге повідомлення супроводжується жовтим значком попередження та інформує про те,що необхідно поповнити бак для DEF.
3. В третьому повідомленні починається зворотній відлік відстані, яка залишається до повного спорожнення баку, після чого двигун автомобіля не зможе запуститись.
4. Останнє повідомлення супроводжується червоним значком попередження і з'являється на екрані, коли відстань дорівнює нулю, та інформує про неможливість запуску автомобіля, доки DEF не буде долитий до спеціального баку.

ПОДИВІТЬСЯ ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ DEF/ADBLUE®

Дуже важливо забезпечити постачання DEF для вашого Land Rover, оскільки, згідно зі стандартами Euro, ви не зможете запустити двигун без цього реагенту. Центр повідомлень у вашому автомобілі заздалегідь попередить вас про зниження рівня DEF, щоб ви мали змогу замовити послугу доливання DEF.

Співробітники авторизованого центру продажу/обслуговування Land Rover також заповнять бак реагентом під час планового технічного обслуговування. Будь-ласка, зверніться до посібника власника автомобіля за детальнішою інформацією.

ПОДИВІТЬСЯ ЕЛЕКТРОННИЙ ПОСІБНИК

ДЕ РОЗМІЩУЄТЬСЯ ВАШ БАК ADBLUE®

Кришка заливної горловини резервуару AdBlue® розміщується під капотом з правого боку. Будь ласка, зверніться до інструкції користувача, щоб дізнатися деталі.

RANGE ROVER

RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER EVOQUE

DISCOVERY

DISCOVERY SPORT

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЯК ПЕРЕВІРИТИ РІВЕНЬ DEF/AdBlue® ?

Відстань до пункту наступного доливання DEF постійно відображається на екрані центру повідомлень панелі приладів автомобіля*. Потрібно виконати такі прості кроки:

 1. Включити запалення, але не запускати двигун («Розумний» ключ повинен бути всередині транспортного засобу, а педаль гальма не повинна бути натиснута. Потрібно натиснути та утримувати кнопку START/STOP, поки не засвітяться сигнальні лампи на панелі приладів).
 2. Натиснути кнопку OK на пульті управління кермом, щоб отримати доступ до головного меню (Main Menu) (на деяких моделях необхідно багаторазово натискати на кнопку OK, доки не відобразиться пункт «Допомога водію» (Driver Assistance))
 3. Використовуючи кнопку зі стрілкою, направленою вниз, потрібно прокрутити написи на екрані і вибрати пункт «Інформація про автомобіль» (Vehicle Info).
 4. Натиснути кнопку «ОК» для підтвердження вибору.
 5. Прокрутити написи на екрані і вибрати пункт Diesel Exhaust Fluid (на деяких моделях він позначається як «Наступне ТО» (Next Service))
 6. Натиснути на кнопку «ОК» для підтвердження вибору. На екрані з'явиться інформація про відстань до пункту наступного доливання DEF

* Не всі автомобілі обладнано системою відображення вище вказаної інформації. Зв’яжіться з співробітниками авторизованого центру продажу та обслуговування Land Rover для уточнення інформації.

 

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ДОЛИВАТИ DEF/AdBlue®?

Витрати DEF змінюються залежно від деяких умов. Середній показник витрат може становити 1л/800 км (500 миль), однак він може зрости більш ніж удвічі в залежності від стилю керування автомобілем, погоди та стану дороги

ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО У БАКУ ЗАКІНЧИТЬСЯ DEF/AdBlue®?

У цьому випадку двигун Land Rover не запуститься після вимкнення, як того вимагають положення стандарту Euro 6 щодо викидів. У бак потрібно долити щонайменше 3,6 л AdBlue® для того, щоб двигун запустився.

ЧИ МОЖНА САМОСТІЙНО ДОЛИТИ DEF У БАК?

Так, у авторизованому центрі продажу/обслуговування Land Rover можна придбати герметичні пляшки об'ємом 1,89 л, щоб самостійно доливати AdBlue® у бак. Ці пляшки мають особливу конструкцію для зручності використання та запобігання протіканню. Не рекомендовано використовувати для доливання DEF у бак будь-яку іншу тару.

Щоб не порушити правильну роботу автомобіля, заборонено доливати у бак будь-яку іншу, окрім DEF, рідину, а також DEF, що не відповідає вимогам стандартів ISO22241-1 або DIN 70070.

У разі випадкового потрапляння DEF у паливний бак ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ заводити двигун, натомість слід негайно звернутися до співробітників центру продажу Land Rover або технічної допомоги у дорозі.

Забороняється використовувати стандартні насоси для доливання AdBlue®, встановлені на заправних станціях, оскільки їхня висока швидкість подачі рідини спричинить пошкодження баку для DEF.

Вказівки щодо правильного заливання DEF у бак — див. Посібник власника.

 

ЧИ DEF/AdBlue® Є ШКІДЛИВОЮ РЕЧОВИНОЮ?

Хоч DEF не є шкідливою речовиною, однак у разі потрапляння на шкіру, слизову оболонку або у травний тракт, потрібно виконати рекомендації, що містяться на упаковці, та звернутися до лікаря. Якщо DEF потрапить на лакофарбове покриття Land Rover, потрібно просто витерти рідину та помити поверхню водою з додаванням миючого засобу. Якщо DEF потрапить на оббивку салону або одяг, можуть залишитися плями. Тому сліди розчину потрібно швидко витерти тканиною, змоченою у холодній воді.

ЯК ЗБЕРІГАТИ DEF/ AdBlue®?

DEF завжди потрібно зберігати у заводській тарі, дотримуючись при цьому рекомендацій виробника щодо зберігання та використання, які вказані на пляшці. За жодних умов не слід зберігати DEF у автомобілі.

ЩО ТАКЕ СТАНДАРТ EURO 6?

Euro 6 – це частина європейського стандарту, завдяки якому автомобілі стають більш екологічно чистими шляхом обмеження викидів вихлопних газів. В рамках стандарту встановлюються обмеження на кількість викидів оксиду азоту та вуглеводних газів за 1 кілометр.

Згідно зі стандартом Euro 6, для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами діють різні обмеження. Для автомобілів з дизельним двигуном допустимий рівень викидів оксиду азоту зменшився до 80 мг/км (з 180 мг/км), тоді як допустимий рівень викидів вуглеводних газів знизився до 170 мг/км (з 230 мг/км). Допустимий рівень викидів оксиду азоту для автомобілів з паливним двигуном залишається на рівні 60 мг/км, тоді як допустимий рівень викидів вуглеводних газів становить 100 мг/км.

Як і інші автомобільні виробники, Land Rover зобов'язаний за законом відповідати новим вимогам з наступних дат:

З 1-го січня 2015 року всі представлені автомобілі мають відповідати стандартам Euro 6. Сюди відносяться будь-які нові моделі на ринку, наприклад: Discovery Sport. Автомобілі, які вже поступили у продаж, мають відповідати стандартам Euro 6 з 1-го вересня 2016, але;

продаж окремих автомобілів, які були виготовлені та поступили у продаж до 1-го червня 2015 року, може продовжуватись до 1-го вересня 2016 року. Проте, в таких випадках виробник повинен подати заяву про послаблення вимог.

*У випадку зниження рівня AdBlue® на екрані з'являється інформативне повідомлення. Долийте AdBlue® до баку при першій можливості. Для повного заповнення баку AdBlue® необхідно звернутись до співробітників авторизованого центру продажу та обслуговування Land Rover.

За потреби, AdBlue® можна долити, використовуючи герметичні пляшки, які можливо придбати у співробітників авторизованого центру продажу та обслуговування Land Rover. Середня витрата AdBlue® складає 800км (500 миль) /1 літр. При цьому витрати можуть значно відрізнятись в залежності від стилю керування автомобілем, погоди та стану дороги.

AdBlue® є зареєстрованою торговою маркою компанії Verband der Automobilindustrie e. V. (VDA).